Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост
Антивірусний захист
Wi-Fi для всіх


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Антивірусний захистОпис сервісуВерсія для друку

Замовляйте додатковий сервіс «Антивірусний захист», не виходячи з дому, та вільно шукайте інформацію в Інтернет, користуйтесь соціальними мережами завдяки надійному захисту свого ПК!

До сервісу «Антивірусний захист» входить:

 • Захист від вірусних атак (брандмауер, фаєрвол) -  забезпечує захист від несанкціонованих зовнішніх атак, запобігає проникненню на комп’ютер хакерського програмного забезпечення або зловмисних програм (наприклад, хробаків) через внутрішню мережу або Інтернет, запобігає надсиланню даних з ПК абонента зловмисними програмами на інші. Може працювати в автоматичному або інтерактивному режимі за бажанням користувача.

інспектор (поведінковий аналізатор) - сканування і аналіз програм, на предмет їх можливої шкідливої поведінки.

функція самозахисту - функція виключає можливість відключення захисту вашого ПК, внаслідок примусової зупинки за допомогою «Диспетчера завдань».

 • WEB-фільтр -забезпечує блокування небезпечних сайтів та потенційно небезпечного контенту з підозрілих сайтів.

 • USB-захист -  контролює підключення будь-яких накопичувачів до USB-портів. Попередній аналіз з подальшим інформуванням користувача надійно захищає комп'ютер від автоматичного завантаження небезпечних об'єктів.

 • Mail-фільтр - перевіряє всі вхідні і вихідні e-mail повідомлення на наявність шкідливих об'єктів, не допускаючи таким чином можливості для проникнення в систему.

антиспам -  дозволяє налаштувати «чорні списки» електронних поштових адрес та сайтів, які були помічені в спам-розсилках або фішинговій діяльності.

Захист персональних даних (антифішинг) - дозволить уникнути попадання на сайти, які ведуть фішингову діяльність, крадуть дані користувачів й використовуються зловмисниками для незаконного збагачення.

оптимізатор роботи ПК -  пришвидшує роботу комп'ютера. Даний програмний модуль дозволяє знаходити непотрібні файли і програми, які завантажують систему та займають місце на жорсткому диску, та видалити їх.

файловий шредер - спеціальна програма, яка дозволяє максимально надійно видаляти непотрібні конфіденційні файли, без можливості їх відновлення.
 Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18